Bevela nieuws

Blijf op de hoogte van vakgerelateerde nieuws items!

Nieuws

Nieuwe data: cursus Tèrra en Ciré by Eric Kuster

28 oktober 2025

Goed nieuws! Na het succes van de vorige avonden zijn er nieuwe cursusdata beschikbaar voor de exclusieve wandafwerkingen Tèrra en Ciré van topdesigner Eric Kuster.

Al meer dan 25 jaar deelt Eric Kuster zijn 'Metropolitan Luxury' in interieurdesign, waar exclusieve materialen en stijl samenkomen.

Nu deelt hij zijn visie met de nieuwe, hoogwaardige decoratieve wandafwerkingen Tèrra en Ciré voor een vleugje luxe en comfort in ieder interieur.

Meld je nu aan voor de cursus!
Volg onze cursus en leer hoe je de vernieuwende wandafwerkingen op de juiste manier aanbrengt. Van techniek tot afwerking. De cursus duurt één avond, zodat je in een compacte sessie kunt leren en ervaren. Tijdens de training maak je van elk product twee stalen:

  • Eén staal, reeds voorbewerkt met Tèrra primer en Tèrra, zodat je kunt zien en voelen hoe de eerste laag verwerkt dient te worden.
  • Eén staal, reeds voorbewerkt met Tèrra als tweede laag.

Ditzelfde geldt voor Ciré, zodat je uiteindelijk drie grote stalen mee naar huis neemt.

Data:

  • 11 november: Locatie: Hoofdvestiging Bevela, De Heldinnenlaan 8 in Utrecht
  • 18 november: Locatie: Bevela Volendam, Parallelweg 20 in Volendam
  • 25 november: Locatie: Hoofdvestiging Bevela, De Heldinnenlaan 8 in Utrecht

Tijd: 16.00-20.00 uur
Prijs: € 175,- (excl BTW)

  Aanmelden